FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 117

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Jastew

PostWysłany: 13 Gru 2006 17:00    Temat postu: Feyenoord Rotterdam - Wisła Kraków Na żywo !!!

Witam wszystkich, moim zdaniem dzisiejszy mecz rozgrzewa nas (polskich kibiców) praktycznie do czerwoności. Racja są stosunkowo jakieś szanse na to że Wisła dzisiejszego meczu nie przegra. Niestety liczę się również z tym że Feyenord udowodni swoją świetną marke i rozniesie Wisłe, co utwierdzi nas w tym, że spotykają się dwie nie równe sobie drużyny. Obawiam się że holenderski zespół pokaże nam miejsce w szeregu.
Jak dla mnie typ: x2 jest bardzo ryzykowny ale wkońcu kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Cool
Najpewniej byłoby dać na Feye co uczyniła pewnie większość racjonalnie myślących graczy Very HappyVery Happy
Serce jednak podpowiada, Wisła Wisła
Kolejnym dobrym typem, jest że Wisła strzeli dzisiaj bramke, zgadzam się z przedmówcą i sądze że Wiślacy są do tego zdolni.
Sam osobiście z zapartym tchem czekam na wiecór, który mam nadzieje okaże się szczęśliwy dla Wisły Kraków

PostWysłany: 13 Gru 2006 17:08    Temat postu:

Zwyciesto jest w zasiegu ręki !! jak nie teraz to nigdy!! Smile jak bedzie remis też sie nie obraze:DVery Happy RazzP

Szwagier:)

Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 69

Skąd: ...:::WOLA DĘBIŃSKA:::...

PostWysłany: 13 Gru 2006 18:35    Temat postu:

jak dla mnie to nie ma innej mozliwosci wygra WISELKA zawsze stawiam na Wisle nawet gdy gra z duzo lepsza druzyna bo w pilce noznej wszystko jest mozliwe a poza tym Feyenord teraz nie prezentuje jakiejsc wspanialej pilki nawet smiem powiedziec ze gra na poziomie Wisly wiec wygrana jest nasza tak jak napisal poprzednik jesli nie teraz to kiedy??? jeszcze zaden polski klub nie wyszedl z fazy grupowej PU a Wisle wystarczy remis wiec ma szanse na wpisanie sie do historii polskiej pilki

JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!!!!!!!!

Roberto
..::Analog Member::..

Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 3

PostWysłany: 13 Gru 2006 19:13    Temat postu:

Ważne jest zaby wisla nie stracila szybko bramki i nie grala za bardzo defensywnie. Licze na dobra postawe obrony w tym meczu a w szczegolnosci bramkarza Dolhy od niego bedzie duzo zalezalo. Mam nadzieje takze ze blaszczykowski pokaze kilka wspanialych rajdow po ktorych moga pasc bramki. Feyenord na pewno wyjdzie z ofensywnym nastawieniem ale to go moze zgubic poniewaz wisla gra dobrze z kontry.

PostWysłany: 13 Gru 2006 20:20    Temat postu:

zobazcymy czy zremisuje ale bedzie ciezko wisle chyba sie pozegna z pucharem UEFA

Arek

Posty: 117

PostWysłany: 13 Gru 2006 21:42    Temat postu:

45+1 min. - koniec pierwszej części spotkania
45+1 min. - żółta kartka dla Głowackiego za faul na Charisteasie
45 min. - podanie Dudki w pole karne Timmera pada łupem bramkarza
44 min. - Burns faulowany w środkowej strefie boiska
43 min. - gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę a swojej połowie
41 min. - dośrodkowanie Kolkki w pole karne Wisły, De Guzman z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki Dolhy
41 min.- agresywnie Burns w środkowej strefie boiska, ale zgodnie z przepisami
40 min. - kontra Wisły, gospodarze wybijają piłkę na aut
39 min. - Polacy spokojnie rozgrywają piłkę, wymieniając dużo podań
37 min. - po szybkiej kontrze Emilian Dolha w sytuacji sam na sam z Charisteasem ratuje Wisłę od utraty bramki
37 min. - akcja Paulisty z Błaszczykowski, mocny strzał, piłka po odbiciu od obrońcy wychodzi na rzut rożny
36 min. - atak pozycyjny Holendrów, niecelne podanie przejmuje bramkarz "Białej Gwiazdy"
35 min. - ładne podanie Zieńczuka do Brożka, obrońcy Feyenoordu z trudem wybijają piłkę
34 min. - prostopadłe podanie Vlaara w pole karne Wisły, Głowacki wybija piłkę w pole
33 min. - Bahia strzela głową na bramkę Dolhy, piłka opuszcza boisko
32 min. - kolejna akcja Baszczyńskiego, ale jego strzał mija bramkę gospodarzy w odległości kilku metrów
31 min. - w tej części spotkania wiślacy są zdecydowanie aktywniejsi, często zagrażając bramce Feyenoordu
30 min. - piękne dośrodkowanie Paulisty, Holendrzy wybijają piłkę z wielkim trudem
29 min. strzał Błaszczykowskiego z 30 metrów, piłka leci w trybuny
28 min. - ładna akcja Paulisty w okolicy 40 metra od bramki Timmera, podanie do Błaszczykowskiego, Holendrzy wybijają na aut
27 min. - rzut wolny dla podopiecznych Erwina Koemana w okolicy środkowej linii boiska
25 min. - rajd Baszczyńskiego prawą stroną boiska, jednak jego dośrodkowanie pada łupem obrońców
23 min. - goooolllll!!! Błaszczykowski po minięciu kilku zawodników Feyenoordu podaje do Brożka, który spokojnie pokonuje Timmera, lekkim technicznym strzałem
23 min. - dośrodkowanie Baszczyńskiego, zbyt mocno zagrana piłka mija pole karne gospodarzy
22 min. - strzał Brożka z rzutu wolnego, piłkę dobija Burns głową, piłka mija poprzeczkę o centymetry
21 min. - kontra Wisły, Paulista faulowany w odległości ok 25 metrów od bramki Timmera
20 min. - prostopadłe podanie wzdłuż bocznej linii boiska, Kolkka na spalonym
19 min. - rzut wolny dla Wisły, dośrodkowanie Zieńczuka zbyt mocne, rozpoczyna Timmer
16 min. - - gol dla Feyenoordu - długie podanie Vlaara do Hofsa, Głowacki popełnia błąd i napastnik Holenderski głową lobuje Emiliana Dolhę

16 min. - trwa zażarta walka o dominację w środkowej strefie boiska
15 min. - ładne podanie Thwaita do Pawła Brożka, piłka wychodzi na aut
14 min. - błąd Baszczyńskiego, który traci piłkę na 30. metrze, ale na spalonym znajduje się Charisteas
13 min. - atak pozycyjny gospodarzy, ale wiślacy przejmują piłkę
12 min. - po dośrodkowaniu Zieńczuka w pole karne strzelał Błaszczykowski, bramkarz spokojnie łapie piłkę
11 min. - wiślacy cofnięci głęboko na swoją połowę
10 min. - Lucius faulowany przez Paulistę w środkowej strefie boiska
9 min. - dośrodkowanie Kolkki mija pole karne Wisły
8 min. - akcja wiślaków na lewym skrzydle ale dośrodkowanie Paulisty przejmuje bramkarz Feyenoordu
7 min. - Wisła gra wysoko presingiem, starając się szybko rozbijać próby ataku gospodarzy
6 min. - akcja Charisteasa w polu karnym Wisły, ale napastnik nie zdołał opanować piłki
5 min. - strzał Paulisty z 30 metrów mija poprzeczkę bramki Timmera
4 min. - akcja gospodarzy lewą stroną przerwana przez Dudkę
3 min. - od bramki rozpoczyna Dolha
2 min. - piękną kontrę wyprowadził Paulista, ale piłka po jego uderzeniu minęła bramkę gospodarzy o ok metr
2 min. - rzut wolny dla Holendrów ale wiślacy wybijają piłkę
1 min. - rozpoczynają wiślacy.
Na trybunach stadionu w Rotterdamie znajduje się selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker.
Już za kilka minut początek spotkania. Wiśle do awansu wystarczy remis, Feyenoord, aby awansować musi to spotkanie wygrać.
O 20:45 początek spotkania Feyenoord Rotterdam - Wisła Kraków, którego stawką jest awans do 1/16 finału Pucharu UEFA.

źródło [link widoczny dla zalogowanych]

Arek

Posty: 117

PostWysłany: 13 Gru 2006 22:41    Temat postu:

90+3 min. - ostatni gwizdek sędziego w tym spotkaniu. Wisła kończy swoją przygodę z Pucharem UEFA w tym sezonie.
90+2 min. - rzut wolny, dośrodkowanie De Guzmana wybija Thwaite
90+1 min. - sędzia doliczył do spotkania trzy minuty
90' min. - schodzi Paweł Brożek, wchodzi Radovanovic
90' min. - schodzi Hofs, wchodzi Derijck
90 min. - jedna z ostatnich akcji Wisły w tym meczu, Błaszczykowski powstrzymany w polu karnym Feyenoordu
89 min. - trwa feta wśród kibiców Feyenoordu, którzy już świętują awans swojej drużyny do 1/16 Pucharu UEFA
88 min. - podanie do Charisteasa, ten przez nikogo nie atakowany strzela na bramkę Dolhy, jednak bramkarz Wisły broni strzał
87 min. - prostopadłe podanie Burnsa do Błaszczykowskiego przejmuje Timmer
86 min. - gospodarze wyraźnie grają na czas, wiślacy nie potrafią przejąć piłki
85 min. - dośrodkowanie Hofsa z rzutu rożnego, Dolha łapie piłkę
84 min. - Feyenoord spokojnie utrzymuje się przy piłce, Wisła nie jest w stanie przejąć inicjatywy w tej części spotkania
82 min. - wiślacy wolno poruszają się po boisku, bramka na 3:1 wyraźnie podcięła im skrzydła
81 min. - akcja Błaszczykowskiego na prawym skrzydle, zatrzymany przez Bahię
80 min. - niecelne podanie Baszczyńskiego do Brożka przejmują gospodarze
78 min. - czerwona kartka dla Dudki za atak obiema nogami na Hofsa
78 min. - okres mało ciekawej gry, wiślacy nie są w stanie stworzyć składniejszej akcji
77' min. - schodzi Kolkka, wchodzi Vincken
77 min. - Piotr Brożek z odległości kilku metrów, z ostrego kąta, nie trafia w bramkę Timmera
76 min. - żółta kartka dla Greena po faulu na Błaszczykowskim
75 min. - gospodarze spokojnie wymieniają się podaniami, wiślacy biegają pomiędzy nimi starając się odebrać piłkę
74 min. - rzut wolny dla Feyenoordu po faulu Dudki
73 min. - akcja Baszczyńskiego środkiem boiska, piłkę przejmują gospodarze
71 min. - atak pozycyjny Feyenoordu, Kolkka sam na sam z Dolhą nie trafia w bramkę Wisły
69' min. - schodzi Jean Paulista, wchodzi Piotr Brożek

68 min. - niesamowita akcja Holendrów, najpierw zablokował strzał Dolha, potem piłka trafia w słupek, ostatecznie piłkę do bramki Wisły pakuje Charisteas
66 min. - słaby strzał Kolkki bez problemu łapie Dolha
65 min. - atak Holendrów, Wisła cofnięta głęboko, Thwaite przejmuje piłkę
64 min. - schodzi Huysegems, wchodzi Van Hooijdonk
62 min. - piękne podanie Burnsa do Brożka, napastnik Wisły z kilku metrów trafia w bramkarza, powinno być 2:2
61 min. - Wisła utrzymuje się długo przy piłce, ale nic z tej przewagi nie wynika
60 min. - faula na Brożku w okolicy środkowej linii boiska
59 min. - podanie Zieńczuka do Paulisty, Brazylijczyk na spalonym
57 min. - żółta kartka dla Kolkki za zagranie ręką
56 min. - ostry faul Hofsa na Burnsie w środkowej strefie boiska
55 min. - kontra Wisły, Paulista zatrzymany przez Bahię
54 min. - świetne podanie Zieńczuka w pole karne gospodarzy, Brożek zderzył się z bramkarzem gospodarzy
53 min. - bardzo mocny strzał Charisteasa z ok 30 metrów, Dolha spokojnie łapie piłkę
52 min. - rzut wolny, Zieńczuk zagrywa piłkę ręką
50 min. dośrodkowanie Błaszczykowskiego, piłka po strzale Paulisty opuszcza linię końcową boiska
50 min. - podanie do Brożka w pole karne, piłkę przejmują obrońcy Feyenoordu
49 min. - okres chaotycznej szarpanej gry ze strony obu zespołów
48 min. - faul Dudki na Charisteasie
47 min. - dośrodkowanie Zieńczuka w pole karne, Dudka strzela ponad bramką
47 min. - podanie Greena do Hofsa, spalony
46 min. - początek drugiej części spotkania, rozpoczynają gospodarze

Szwagier:)

Posty: 69

PostWysłany: 14 Gru 2006 08:47    Temat postu:

no niestety spelnil sio najgorszy scenariusz wieczoru Wisla przegrala 3-1 i niestety pozegnala sie z Pucharem UEFA. szkoda no ale tak w zyciu bywa Feyenoord okazal sie lepszym przeciwnikiem ale Wisla walczyla i byla w stanie to spotkanie zremisowan zabraklo troche szczescia

Jestesmy z wami Wisełko jestesmy z wami!!!